DOG┬┤S BEAUTY AND WELLNESS

Aromaterapia pre psov petr┼żalka

Aromaterapia u nás zahŔŇA

Aromaterapia pre psov je lie─Źebn├í met├│da, pri ktorej vyu┼ż├şvame terapeutick├ę ├║─Źinky vonn├Żch olejov.  Aromaterapia k├║pe─ż ps├şkov lie─Źi a z├írove┼ł p├┤sob├ş prevent├şvne proti r├┤znym zdravotn├Żm ┼ąa┼żkostiam. Z├íkladom aromaterapie s├║ pr├şrodn├ę ├ęterick├ę oleje pripraven├ę v├Żluhom z lie─Źiv├Żch rastl├şn. Maj├║ priazniv├Ż ├║─Źinok na psiu srs┼ą, imunitu ko┼że a popri tom posil┼łuj├║ celkov├ę psychick├ę zdravie. Ak sa aromaterapia pre psov spoj├ş s perli─Źkov├Żm k├║pe─żom, celkov├Ż efekt je e┼íte v├Żraznej┼í├ş.

Aromaterapeutick├ę produkty, ktor├ę v sal├│ne Dog┬┤s beauty & wellness pou┼ż├şvame, s├║ ide├ílne aj pre ps├şkov s r├┤znymi ko┼żn├Żmi ochoreniami ─Źi citlivou ko┼żou . Aromaterapia je vhodn├í pre ka┼żd├ęho chlp├í─Źa, ─Źi u┼ż je to mal├Ż pes, stredn├Ż pes alebo ve─żk├Ż pes. V na┼íom psom wellness sal├│ne pon├║kame z├írove┼ł mo┼żnos┼ą spoji┼ą aromaterapia k├║pe─ż so strihan├şm ─Źi trimovan├şm. Chlp├í─Źi si t├║to formu relaxu u n├ís n├íramne u┼ż├şvaj├║ Ôś║

H─żad├íte kvalitn├Ż ps├ş sal├│n v┬áBratislave ? U n├ís dostane ka┼żd├Ż ps├şk prvotriednu starostlivos┼ą ÔŁĄ´ŞĆ Pon├║kame wellness slu┼żby pre mal├ę, stredn├ę aj ve─żk├ę psy. S┬ál├ískou sa postar├íme o┬áich chlpat├Ż ko┼ż├║┼íok, labky, paz├║riky ale aj celkov├║ vitalitu ps├şka. Zabezpe─Źujeme komplexn├║ starostlivos┼ą o┬ápsov, preto v na┼íej ponuke okrem strihania, ─Źesania a k├║pania n├íjdete aromaterapiu pre psov, ozonoterapiu a┬áhydromas├í┼ż, trimovanie psov ale aj odstra┼łovanie zubn├ęho kame┼ła ultrazvukom.

Na┼í├şm cie─żom je, aby od n├ís odch├ídzal ka┼żd├Ż ps├şk nie len kr├ísny ale aj zdrav├Ż a spokojn├Ż ­čÉ Ako sa u n├ís ps├şkom p├í─Źi si m├┤┼żete pozrie┼ą v na┼íej gal├ęri├ş ­čôĚ Te┼í├şme sa na Va┼íu n├ív┼ítevu.

OBJEDNAJTE SA

ALEBO NÁM NECHAJTE SPRÁVU