DOG´S BEAUTY AND WELLNESS

Odstránenie zubného kameňa u psa Petržalka

Odstránenie zubného kameňa ultrazvukom u nás zahŔŇA

Starostlivosť o psí chrup je rovnako dôležitá ako starostlivosť o jeho srsť. Zuby mu umožňujú dostatočne rozhrýzť potravu, ktorú potrebuje pre svoj zdravý vývin. Konzumáciou potravín sa ale na zuboch vytvára zubný povlak, ktorý vedie k vzniku zubného kameňa a následne až k vzniku zubného kazu. Ten môže potom vášmu štvornohému miláčikovi spôsobovať bolesť, zápal ďasien a ďalšie zdravotné ťažkosti. Preto je lepšie myslieť na prevenciu a zubný kameň pravidelne odstraňovať.

Dog´s beauty & wellness salóne pre psov odstraňujeme zubný kameň ultrazvukovou kefkou. Takéto odstraňovanie zubného kameňa  je bezbolestné, veľmi šetrné a zároveň mimoriadne efektívne. Prístroj pracuje na princípe ultrazvukových vĺn, ktoré prenikajú hlboko do ďasien a okamžite rozbíjajú zubný kameň. Ultrazvuková kefka nevydáva žiadne rušivé zvuky, psíkov nijako nezaťažuje, a preto toto ošetrenie veľmi dobre znášajú. Keďže zubný kameň nie je možné odstrániť natrvalo, je potrebné procedúru po určitom čase zopakovať.    Ostránenie zubného kameňa ultrazvukom u nás môže absolvovať akýkoľvek malý pes, stredný pes aj veľký pes. Radi vám tiež poradíme, ako sa starať o zuby vášho psíka aby zostali dlho krásne a zdravé.

Odstránenie zubného kameňa ultrazvukom u psa

Hľadáte kvalitný psí salón v Bratislave ? U nás dostane každý psík prvotriednu starostlivosť ❤️ Ponúkame wellness služby pre malé, stredné aj veľké psy. S láskou sa postaráme o ich chlpatý kožúšok, labky, pazúriky ale aj celkovú vitalitu psíka. Zabezpečujeme komplexnú starostlivosť o psov, preto v našej ponuke okrem strihania, česania a kúpania nájdete aromaterapiu pre psov, ozonoterapiu a hydromasáž, trimovanie psov ale aj odstraňovanie zubného kameňa ultrazvukom.

Naším cieľom je, aby od nás odchádzal každý psík nie len krásny ale aj zdravý a spokojný 🐶 Ako sa u nás psíkom páči si môžete pozrieť v našej galérií 📷 Tešíme sa na Vašu návštevu.

OBJEDNAJTE SA

ALEBO NÁM NECHAJTE SPRÁVU