DOG´S BEAUTY AND WELLNESS

Soľná terapia pre psov

Prvá soľná jaskyňa pre psíkov na Slovensku

Soľná terapia je 100 % prírodná, bezlieková, neinvázna a bezpečná liečba v kontrolovanom ovzduší. Je to proces, pri ktorom dochádza k vdychovaniu iontov soli a ich prenikaniu do horných i dolných dýchacích ciest.

Rovnako ako u ľudí, aj naši štvornohý miláčikovia trpia alergiami, astmou a ochorením dýchacích ciest. A to ako akútnym, tak chronickým. Soľná terapia je vhodná na uvoľnenie dutín a hlienu, prekrvenie sliznice, uľavuje od príznakov astmy a znižuje riziko vzniku respiračných ochorení. Inhalovanie soľných iontov prispieva k zvýšeniu odolnosti dýchacích ciest voči respiračným ochoreniam i chronickým problémov s dýchaním, navyše má lokálne antiseptické, antibakteriálne a protizápalové účinky.

Soľná terapia pre psov | Dog´s beauty & wellness

Soľná terapia je vhodná na liečbu:

  • Astmy
  • Bronchitídy
  • Zápalu dutín
  • Alergie
  • Povzbudzuje imunitný systém
  • Chorôb horných a dolných dýchacích ciest
  • Napomáha k celkovej regenerácií tela
  • Navodzuje psychickú pohodu a relaxáciu
  • Soľná terapia má blahodarný účinok na pokožku, takže je vhodná i pri prejavoch kožných alergií alebo iných kožných ochorení

V našom salóne Dog´s beauty & wellness sme pre vašich chlpatých miláčikov pripravili prvú soľnú jaskyňu pre psíkov na Slovensku. Jedná sa o špeciálne upravenú komoru s lekárskym prístrojom SALIN S2, ktorý vytvára vzduch totožný so vzduchom v prírodných soľných baniach alebo v umelých soľných jaskyniach.

Ako funguje soľná terapia pre psov

SALIN S2 je unikátne zariadenie, ktoré vytvára vzduch totožný so vzduchom v prírodných a umelých soľných baniach a jaskyniach. Prístroj SALIN S2 využíva absolútne nový proces úpravy vzduchu so solno-iontovou cirkuláciou. Vzduch prechádza cez filtračný blok s granulami soli, chloridu sodného a v niekoľkých vrstvách patentovanou metódou nanášanými soľnými ionty, ktoré sa postupne uvoľňujú do priestoru. Priechodom vzduchu cez filtračný blok pomocou ventilátora sú neustále dodávané nanokryštály chloridu sodného do okolia, ktorý mení ionizáciu vzduchu. Soľné ionty sú vyrobené špeciálnou metódou, ktorá je patentovaná a schválená v EU ako veľmi účinná metóda pre liečbu dýchacích ciest.

Hľadáte kvalitný psí salón v Bratislave ? U nás dostane každý psík prvotriednu starostlivosť ❤️ Ponúkame wellness služby pre malé, stredné aj veľké psy. S láskou sa postaráme o ich chlpatý kožúšok, labky, pazúriky ale aj celkovú vitalitu psíka. Zabezpečujeme komplexnú starostlivosť o psov, preto v našej ponuke okrem strihania, česania a kúpania nájdete aromaterapiu pre psov, ozonoterapiu a hydromasáž, trimovanie psov ale aj odstraňovanie zubného kameňa ultrazvukom.

Naším cieľom je, aby od nás odchádzal každý psík nie len krásny ale aj zdravý a spokojný 🐶 Ako sa u nás psíkom páči si môžete pozrieť v našej galérií 📷 Tešíme sa na Vašu návštevu.

OBJEDNAJTE SA

ALEBO NÁM NECHAJTE SPRÁVU