DOG´S BEAUTY AND WELLNESS

Ozonoterapia / hydromasáž pre psov Petržalka

Ozonoterapia / hydromasáž pre psov u nás zahŔŇA

Ozónoterapia pre psov je relaxačná a zároveň liečebná procedúra, pri ktorej využívame perličkový kúpeľ s ozónom. Ozón je známy pre svoje liečivé a dezinfekčné účinky už viac ako 2 storočia. Pôsobí proti baktériám, vírusom aj plesniam, urýchľuje hojenie rán. Ozonoterapia kombinovaná s hydromasážounajväčší prínos pri liečbe rôznych kožných a kardiovaskulárnych ochorení psov, pretože zlepšuje okysličenie krvi, povzbudzuje lymfatický a srdcovo-cievny systém, uľahčuje dýchanie a uvoľňuje stres.

Ozonoterapia / hydromasáž pomáha taktiež pri regenerácii po veľkej fyzickej a psychickej záťaži, akú podstupujú napríklad služobné psy, výcvikové alebo výstavné psy. Ozonoterapia / hydromasáž je zároveň mimoriadne účinná prevencia nadmerného pĺznutia, čo určite ocení každý majiteľ. Je vhodná pre chlpáčov akejkoľvek rasy, či už je to malý pes, stredný pes alebo veľký pes. V rámci procedúr ponúkame v našom psom wellness salóne možnosť spojiť ozonoterapiu / hydromasáž so strihaním alebo trimovaním.

Hľadáte kvalitný psí salón v Bratislave ? U nás dostane každý psík prvotriednu starostlivosť ❤️ Ponúkame wellness služby pre malé, stredné aj veľké psy. S láskou sa postaráme o ich chlpatý kožúšok, labky, pazúriky ale aj celkovú vitalitu psíka. Zabezpečujeme komplexnú starostlivosť o psov, preto v našej ponuke okrem strihania, česania a kúpania nájdete aromaterapiu pre psov, ozonoterapiu a hydromasáž, trimovanie psov ale aj odstraňovanie zubného kameňa ultrazvukom.

Naším cieľom je, aby od nás odchádzal každý psík nie len krásny ale aj zdravý a spokojný 🐶 Ako sa u nás psíkom páči si môžete pozrieť v našej galérií 📷 Tešíme sa na Vašu návštevu.

OBJEDNAJTE SA

ALEBO NÁM NECHAJTE SPRÁVU