DOG´S BEAUTY AND WELLNESS

Psí salón – cenník

Všetky procedúry majú v sebe zahrnuté: čistenie očí, čistenie uší, strihanie pazúrov, masáž labiek, bezoplachový kondiconér, parfum, maznanie a hranie sa ☺

Pes veľkosť S Pes veľkosť M Pes veľkosť L Pes veľkosť XL
Aromaterapia kúpeľ
Od 28 €
Od 38 €
Od 48 €
Od 58 €
Aromaterapia kúpeľ + strihanie
Od 43 €
Od 53 €
Od 63 €
Od 73 €
Aromaterapia kúpeľ + trimovanie (1)
Od 58 €
Od 68 €
Od 83 €
Od 93 €
Ozonoterapia / hydromasáž
Od 43 €
Od 53 €
Od 63 €
Od 73 €
Ozonoterapia / hydromasáž + strihanie
Od 58 €
Od 68 €
Od 78 €
Od 88 €
Ozonoterapia / hydromasáž + trimovanie (1)
Od 78 €
Od 88 €
Od 98 €
Od 108 €
Odstránenie zubného kameňa ultrazvukom (2)
Od 20 €
od 20 €
od 20 €
od 20 €
Soľná terapia pre psov (cena za 30min)
20 €
20 €
20 €
20 €

Doplnkový cenník

Bahenný zábal
Bahenný zábal celého tela, ktorý psíkovi vyživuje pokožku, má blahodarný vplyv na jeho srsť a zároveň preukázané liečebné a relaxačné účinky.
+ 6 € k procedúre
(1) Trimovanie
Trimovanie je ručná a náročná práca, každý psík zaberie iný časový úsek, preto je aj cena za trimovanie orientačná a upravená podľa stavu srsti psíka. Z týchto dôvodov prosím počítajte s príplatkom 20€ / za každú začatú hodinu.
+ 20€ / hod.
(2) Odstránenie zubného kameňa ultrazvukom
Cena za odstránenie zubného kameňa ultrazvukovou kefkou zavisí od stavu zúbkov a intenzity čistenia, nie od veľkosti psíka.
od 20€ - 40€
Stráženie psíkov
V prípade potreby vám psíka po procedúre, úpravách postrážime v našom salóne. Platí iba pre našich klientov !
+ 10 €
Špeciálna výstavná starostlivosť
Pokiaľ sa chystáte na výstavu, kožúšku vášho psíka budeme venovať individuálnu - špeciálnu výstavnú starostlivosť, počítajte prosím s príplatkom 20€. Presnú cenu procedúry vám upresníme na mieste. 
+ 20 €
Pokiaľ má váš psík dredy, plsť alebo iné trápenie, vďaka ktorému je starostlivosť o jeho srsť náročná, počítajte prosím s príplatkom 10€ / za každú začatú hodinu - presnú cenu procedúry vám upresníme na mieste.
+ 10 € / hod.

Ceny sú orientačné a môžu byť upravené podľa stavu kožúška. Presnú sumu vám samozrejme upresníme na mieste.

AROMATERAPIA PRE PSOV Bratislava

Aromaterapia je liečebná metóda, pri ktorej využívame terapeutické účinky vonných olejov. Vonný aromaterapia kúpeľ psíkov lieči a zároveň pôsobí preventívne proti rôznym zdravotným ťažkostiam. Chcem vedieť viac.

OZONOTERAPIA / HYDROMASÁŽ PRE PSOV BRATISLAVA

Ozónoterapia pre psov je relaxačná a zároveň liečebná procedúra, pri ktorej využívame perličkový kúpeľ s ozónom. Ozonoterapia kombinovaná s hydromasážou má najväčší prínos pri liečbe rôznych kožných a kardiovaskulárnych ochorení psov. Chcem vedieť viac.

TRIMOVANIE PSOV BRATISLAVA

Trimovanie je spôsob úpravy srsti hrubosrstých plemien, kam patria najmä teriéry, bradáče, stavače, setery či dlhosrsté jazvečíky. Počas trimovania bezbolestne odstraňujeme psíkovi zrelú a polozrelú hrubú srsť, prípadne pĺznucu srsť. Chcem vedieť viac.

ODSTRÁNENIE ZUBNÉHO KAMEŇA ULTRAZVUKOM U PSA BRATISLAVA

Starostlivosť o chrup psíka je rovnako dôležitá ako starostlivosť o jeho srsť. Chrup mu totiž umožňuje dostatočne rozhrýzť potravu, ktorú potrebuje pre svoj zdravý vývin. Chcem vedieť viac.

SOĽNÁ TERAPIA PRE PSÍKOV

Rovnako ako u ľudí, aj naši štvornohý miláčikovia trpia alergiami, astmou a ochorením dýchacích ciest. A to ako akútnym, tak chronickým. V našom salóne Dog´s beauty & wellness sme pre vašich chlpatých miláčikov pripravili prvú soľnú jaskyňu pre psíkov na Slovensku.  Chcem vedieť viac.

Hľadáte kvalitný psí salón v Bratislave ? U nás dostane každý psík prvotriednu starostlivosť ❤️ Ponúkame wellness služby pre malé, stredné aj veľké psy. S láskou sa postaráme o ich chlpatý kožúšok, labky, pazúriky ale aj celkovú vitalitu psíka. Zabezpečujeme komplexnú starostlivosť o psov, preto v našej ponuke okrem strihania, česania a kúpania nájdete aromaterapiu pre psov, ozonoterapiu a hydromasáž, trimovanie psov ale aj odstraňovanie zubného kameňa ultrazvukom.

Naším cieľom je, aby od nás odchádzal každý psík nie len krásny ale aj zdravý a spokojný 🐶 Ako sa u nás psíkom páči si môžete pozrieť v našej galérií 📷 Tešíme sa na Vašu návštevu.

OBJEDNAJTE SA

ALEBO NÁM NECHAJTE SPRÁVU