DOG┬┤S BEAUTY AND WELLNESS

Trimovanie psov Petr┼żalka

Trimovanie psov u nás zahŔŇA

Trimovanie je sp├┤sob ├║pravy srsti hrubosrst├Żch plemien, kam patria najm├Ą teri├ęry, brad├í─Źe, stava─Źe, setery ─Źi dlhosrst├ę jazve─Ź├şky. Po─Źas trimovania bezbolestne odstra┼łujeme ps├şkovi zrel├║ a polozrel├║ hrub├║ srs┼ą, pr├şpadne p─║znucu srs┼ą. Pred trimovan├şm ps├şka d├┤kladne pre─Źe┼íeme, aby sa mu netvorili chum├í─Źe a n├ísledne za─Źneme s trimovan├şm pomocou ┼ípeci├ílneho trimovacieho no┼ża. Citliv├ę miesta trimujeme ru─Źne.

S trimovan├şm za─Ź├şname u┼ż od ┼íteniatka, aby si na t├║to proced├║ru postupne navyklo a stala sa be┼żnou s├║─Źas┼ąou ├║pravy. Srs┼ą upraven├í trimovan├şm je kraj┼íia, jednoduch┼íie sa udr┼żuje a lep┼íie chr├íni ps├şka pred teplom ─Źi chladom. Preto je ide├ílne absolvova┼ą trimovanie 1 x za 2-3 mesiace, ak m├íte v├Żstavn├ęho psa, tak aj ka┼żd├ę 2-3 t├Ż┼żdne. V r├ímci celkovej regener├ície v├í┼ího dom├íceho mil├í─Źika odpor├║─Źame skombinova┼ą trimovanie s ozonoterapiou alebo aromaterapiou.

H─żad├íte kvalitn├Ż ps├ş sal├│n v┬áBratislave ? U n├ís dostane ka┼żd├Ż ps├şk prvotriednu starostlivos┼ą ÔŁĄ´ŞĆ Pon├║kame wellness slu┼żby pre mal├ę, stredn├ę aj ve─żk├ę psy. S┬ál├ískou sa postar├íme o┬áich chlpat├Ż ko┼ż├║┼íok, labky, paz├║riky ale aj celkov├║ vitalitu ps├şka. Zabezpe─Źujeme komplexn├║ starostlivos┼ą o┬ápsov, preto v na┼íej ponuke okrem strihania, ─Źesania a k├║pania n├íjdete aromaterapiu pre psov, ozonoterapiu a┬áhydromas├í┼ż, trimovanie psov ale aj odstra┼łovanie zubn├ęho kame┼ła ultrazvukom.

Na┼í├şm cie─żom je, aby od n├ís odch├ídzal ka┼żd├Ż ps├şk nie len kr├ísny ale aj zdrav├Ż a spokojn├Ż ­čÉ Ako sa u n├ís ps├şkom p├í─Źi si m├┤┼żete pozrie┼ą v na┼íej gal├ęri├ş ­čôĚ Te┼í├şme sa na Va┼íu n├ív┼ítevu.

OBJEDNAJTE SA

ALEBO NÁM NECHAJTE SPRÁVU