DOG´S BEAUTY AND WELLNESS

Seminár - Úprava dlhosrstých plemien

Pozvánka na 1. školenie pre majiteľov psov a salóny v Dog’s beauty & wellness

Na upraveného dlhosrstého psíka je nádherný pohľad. Aby však bola srsť vášho miláčika skutočne krásna, svieža a zdravá, vyžaduje si každodennú starostlivosti. Správna starostlivosť prevzdušňuje srsť, pomáha jej rásť zdravo a odstraňuje odumreté časti. Zároveň zabezpečuje, aby koža vášho psíka mohla dýchať a zabraňuje prílišnému masteniu srsti, čo môže viesť k podráždeniu a rôznym kožným ochoreniam.

Preto sme pre vás pripravili inšpirujúci edukačný seminár – Úprava dlhosrstých plemien, ktorý vznikol v spolupráci s distribútormi kozmetiky True Iconic pre Európu,  Alexgroom. Spolu so mnou povedú školenie expertky na starostlivosť o psov Lucie Kubová  a Hanka Waheti Šináglová, s ktorými vám predstavíme každodennú starostlivosť ako aj prípravu na výstavy. Dvojdenný seminár s praktickou časťou a workshopom je vhodný pre majiteľov psíkov aj salóny. Naučíte sa základy, ktoré by mal poznať každý, kto má doma psíka s dlhou srsťou, alebo o ňom uvažuje. Seminár bude prebiehať v sobotu 1.6.2024 a nedeľu 2.6.2024, pričom nie je podmienkou zúčastniť sa oboch dní.

Upravované plemená budú:

- shih-tzu

( výstavná úprava, balíčkovanie srsti a pokiaľ zoženieme ,,dobrovolníka,, ukážeme si aj azíjsky strih)

- havanský psík

( výstavná úprava)

- kavalier

Miesto konania seminára:

Dog´s beauty and wellness, Mánesovo nám. 1230/1, Bratislava-Petržalka 85101

Program seminára:

Sobota 1.6.2024: Začiatok 9:30 hod
  • oboznámenie sa s nástrojmi pre úpravu dlhej srsti
  • kozmetika, jej zloženie a použitie pre daný typ srsti
  • nožnice, strojčeky a trimovacie nástroje ( ako vybrať správne nástroje, aké nožničky použiť na daný typ srsti a množstvo ďalších informácií )
  • dentálna hygiena (zoznámenie sa s ultrazvukovou zubnou kefkou Emmi-Pet)
  • techniky kúpania a fúkania srsti, Milky SPA, ozónoterapia
  • praktická ukážková časť- úprava shih-tzu, havanského psíka a kavaliera

Nedeľa 2.6.2024: Začiatok 9:30 hodWorkshop. Na workshop si môžete vziať plemeno, ktoré si chcete upraviť sami, pod dohľadom lektora.

Na školení tiež stretnete podobne nadšených majiteľov psov a navzájom sa budeme môcť podeliť o skúsenosti ako aj podrobne prebrať množstvo vašich otázok. 
Teším sa na vašu účasť. Vaša Andrea Teplanová

Cena seminára:

Sobota 1.6.2024

pri úhrade do 1.5.2024
77€

pri neskoršej úhrade
89€
posledné 3 miesta

Sobota 1.6.2024 + Nedeľa 2.6:2024

pri úhrade do 1.5.2024
94€

pri neskoršej úhrade
€119
posledné 1 miesto

Uhradená prihláška je záväzná a nebude možné ju stornovať. V prípade, že sa školenia nebudete môcť zúčastniť, je možné aby ste za seba poslali náhradu. 

Prihlasovanie prostredníctvom formulára:

Hľadáte kvalitný psí salón v Bratislave ? U nás dostane každý psík prvotriednu starostlivosť ❤️ Ponúkame wellness služby pre malé, stredné aj veľké psy. S láskou sa postaráme o ich chlpatý kožúšok, labky, pazúriky ale aj celkovú vitalitu psíka. Zabezpečujeme komplexnú starostlivosť o psov, preto v našej ponuke okrem strihania, česania a kúpania nájdete aromaterapiu pre psov, ozonoterapiu a hydromasáž, trimovanie psov ale aj odstraňovanie zubného kameňa ultrazvukom.

Naším cieľom je, aby od nás odchádzal každý psík nie len krásny ale aj zdravý a spokojný 🐶 Ako sa u nás psíkom páči si môžete pozrieť v našej galérií 📷 Tešíme sa na Vašu návštevu.

OBJEDNAJTE SA

ALEBO NÁM NECHAJTE SPRÁVU